Çiloğlu

Soğutma & Klima Sistemleri

Çiloğlu Soğutma olarak Fujitsu FUJITHERMA, GENERAL, GREE, DIAMOND, DAISEKU marka klimaların Antalya’da bayii ve yetkili servis hizmetlerini vermekteyiz.

Çiloğlu Soğutma, Berkan Çiloğlu tarafından 2016 yılında kurulmuş olup yaklaşık 11 personeli ile iklimlendirme pazarında yüksek kalite ve ileri teknolojisi ile hizmet sağlamaktadır.

Kurucusu Berkan Çiloğlu bu sektörde 2003 yılında çekirdekten yetişen ve iklimlendirme soğutma dalında eğitim almış, aynı zamanda uygulama yaparak öğrenim almış 14 senedir bu dalda Antalya ve diğer illerde hizmet sağlamış bir iklimlendirme soğutma teknisyenidir.

KURUMSAL

2003 yılından bu yana sektörde hizmet veren Çiloğlu Soğutma & Klima Sistemleri, %100 Müşteri Memnuniyeti politikası ile hizmet vermektedir.

KLİMA SİSTEMLERİ

Ev, Ofis ve Depolarınızda kullandığınız havalandırma sistemleri için gerekli olan bakım ihtiyaclarınızı Profeyonel Servis Elemanlarımız ile 7/24 yerinde çözüyoruz.

HİZMETLERİMİZ

Bitki Üretim Odaları, Soğuk Hava Depoları, Mantar Üretim, İnşaat Klima Altyapı, Klima Bakım – Onarım, VRF Sistemleri konusunda garantili olarak, en uygun fiyatlı servis hizmeti vermekteyiz.

Satışta ve serviste kalite;

Amacımız daha iyi hizmet en doğru bilgiyi vermek en iyiyi en ekonomik fiyata sunmaktır.

2003 yılından bu yana satışta süreklilik ve iyi ürün seçimi serviste uzman kadromuz ve deneyimimiz ile 7/24 hizmet vermekteyiz.

Kendi bünyemizde bulunan ekibimiz ile klimanın yanı sıra özel yoğun bakım odaları, aşılı fide üretim odaları, mantar üretim odaları, tesis kurulumu, soğuk oda kurulumu, soğuk oda cihazı ve alarm merkezi kurulumu, projelendirme anahtar teslimi tesisler yapmaktayız.  Aynı zamanda inşaat sıva altı klima bakır borusu gizleme, daire tadilatı ısıtma ve soğutma işleri de yapmaktayız.

Ciloglusogutma.com Copyright © 2021. Her Hakkı Saklıdır. Etkincreative.com tarafından yapılmıştır.