Antalya Kepez, Baraj Mahallesi bölgesinde Klima bakımını, klima kurulumunu, klima onarımını ve klima taşımaklima montajklima sökme klima takma,klima gaz dolum işlemlerini büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda, Klima yedek parça ve klima tamirat hizmetlerini sizler için gerçekleştiriyoruz. 15 yıllık tecrübemiz ile siz değerli müşterilerimizin memnuniyet için çalışıyoruz.

Klima Bakımı Neden Önemli?

Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakım hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır. Ayrıca:

  • Cihazın verimli çalışması için,
  • Klima arızalarının önüne geçebilmek için,
  • Enerji tasarrufu sağlamak için,
  • Fatura maliyetlerini azaltmak için,
  • Sağlığınız için,
  • Konfor ve güvenliğiniz için,
  • Temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için,
  • Klimanın ömrünü uzatmak için,
  • Mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.

Çiloğlu Soğutma & Klima Servisi olarak klima bakımlarınızı yerinde ve söküp atölyede temizleme olarak 2 türlü yapıyoruz. Klimalarınızın kapaklarını ve gerekli parçalarını söküyor ardından evaparatör petek ve iç ünite cross fanını klimalar için özel olarak geliştirilmiş temizleme sıvısı ile ilaçlıyor ardından basınçlı suyla duruluyoruz. Bu işlem esnasında duvarlarda ve evinizde herhangibir kirlenme olmuyor. Yıllık düzenli bakımlarınızı yaptırdığınız takdirde klimalarınız sağlık ve performans açısından daha verimli oluyor.Klima işlerinizi uzman ekibimizle yapmaktayız.Klima bakımlarında piyasada bulunan işinin ehli olmayan kişilere,çok ucuza iş yapanlara iş yaptırdığınızda klimalarınızı sadece suyla yalandan temizleyip sizden ayrıcada gerçekte olmayan extra gaz ücretide alarak hem işi pahalıya hemde baştan sağma yapıp hem klimanıza hemde cebinize zarar verirler.Klima işlerinizi güvenilir kişilere yaptırın.

Antalya Kepez, Baraj Mahallesi,  Klima bakımını, klima kurulumunu, klima onarımını ve klima taşımaklima montajklima sökme klima takma,klima gaz dolum işlemlerini büyük bir titizlik ile gerçekleştiriyoruz.

HEMEN ARAYIN, PROFESYONEL SERVİS ve %100 MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ GARANTİSİ İLE TÜM KLİMA SERVİS BAKIM ONARIM İHTİYAÇLARINIZDA YANINIZDAYIZ.

Baraj Mahallesi Servis Formu